Івано-Франківськ - місто героїв

Сергій Харенко

Сергій Харенко Харенко Сергій Мар`янович народився 07.06.1984 р. у місті Івано-Франківську.

Навчався в Івано-Франківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 24. Після закінчення 9-го класу вступив навчатися у музичне училище ім.Д.Січинського, обравши спеціальність "баян". Сергій захоплювався музикою, спортом. Юнак товаришував з однолітками, був чесним та відкритим у спілкуванні, цінував дружбу та відстоював правоту. До навчання ставився сумлінно, поважав учителів та вихователів, сповідував певні життєві принципи, що тісно були пов`язані з бажанням будувати майбутнє своєї держави.

По закінченню музичного училища у 2007 році вступив на навчання на ІІІ курс до Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника.

2007-2008 рік проходив строкову військову службу в м.Севастополі. По закінченні служби працював на заводі "Електролюкс".

У березні 2015 року був мобілізований на службу в зону АТО. Пройшовши підготовку в учбовому центрі "Десна", відряджений був у м.Херсон у 56 механізовану бригаду.

Сергій завжди був на передовій, гідно відстоював територіальну цілісність України. Боєць був зв`язківцем військової частини В-2604.

У ніч на 15 січня 2016 року під селищем Мирним донецької області разом зі своїм підрозділом попав під обстріл диверсійної групи сепаратистів, де отримав вогнепальне поранення, несумісне з життям.

Вдома на сина чекали батько і мати. Народжений Україною, Сергій без вагань віддав за неї життям. Але Герої не вмирають!
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0