Івано-Франківськ - місто героїв

Володимир Данилюк

Володимир Данилюк
Володимир Данилюк – старший солдат Збройних Сил України, стрілець 5-го батальйону територіальної оборони «Прикарпаття».

Володимир народився 10 вересня 1991 року в робітничій сім`ї. Зростав енергійним і життєрадісним. Свою шкільну дорогу розпочав у Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів у 1998 р. Був спокійним, ввічливим, на зауваження старших реагував і робив правильні висновки, в колективі користувався авторитетом. Знаходив спільну розмову як з однолітками та і старшими. Професію вибрав доволі мирну – вчився на офіціанта-бармена у ВПТУіТ № 18.

14 квітня 2010 року призваний на військову службу, яку проходив у військовій частині А 1979 начальником електростанції. Звільнився із ЗСУ 07 квітня 2011 року. В 2012 році одружився.

Відповідно до Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» від 15.05.2014 року Тисменицько-Тлумацьким ОРВК був мобілізований у ЗСУ.

Він впевнений у собі йшов на службу в армію з натхненням, без сумнівів.

Володимир Данилюк загинув 12 серпня, близько 10.00 години при супроводі колони із пораненими у зоні АТО. Під час нападу терористів він отримав поранення в голову, яке виявилося не сумісним із життям. Хлопці їхали у звичайному жовтому автобусі, який не міг захистити від ворожих куль.

Трагічно обірвалось молоде життя, під час неоголошеної війни, захищаючи рідну землю від сепаратистів та окупантів. Він став та поліг, не шкодуючи власного життя, захищаючи кордони України і виборюючи мир життя всіх нас.

Герої не вмирають. Вони житимуть вічно в нашій пам`яті. Їхні імена вже вписані в історію України.

Указом Президента України № 109/2015 від 26 лютого 2015 року за особливу мужність, високий професіоналізм виявлені у захисті державного суверенітету територіальної цілісності України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0