Ivano-Frankivsk - city of heroes

В Івано-Франківську відкрили анотаційні дошки загиблим героям – Андрію Прошаку та Сергію Харенку

Wednesday, 9 August 2017
В Івано-Франківську відкрили анотаційні дошки загиблим героям – Андрію Прошаку та Сергію Харенку
14 квітня 2016 року на фасаді загальноосвітньої школи № 24 відбулося відкриття та освячення анотаційних дошок випускникам школи, загиблим у зоні проведення АТО героям –  Андрію Прошаку та Сергію Харенку.

Андрій Прошак – сержант, стрілець помічник гранатометника 128-ї окремої гвардійської гірсько-піхотної бригади. Загинув поблизу міста Дебальцеве Донецької області під час евакуації поранених. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Сергій Харенко – зв`язківець військової частини В-2604. Загинув у селищі Мирне Донецької області від вогнепального поранення не сумісного з життям.

Вшанувати героїв прийшли їхні батьки, бойові побратими та учні школи, в якій колись навчалися майбутні воїни.

“Це щоденне нагадування, жива пам’ять про те, що в нашій шкільній родині є справжні патріоти”, – сказав директор школи №24 Ігор Мельничук.

Мати загиблого Сергія Харенка, пані Надія, розповіла, що коли проводжала сина на війну, то просила, щоб він повернувся живим та здоровим.

Наталія Прошак, єдиним сином якої був Андрій,  розповіла, що важко переживає його смерть та живе з болем один рік, два місяці і 14 днів.

“Ми посилали посилки, ватні штани, бо тоді були сильні морози. Андрій казав, що все добре, тільки трохи замерзає. Тому відправили ті штани, та ще іншим хлопцям, але вони їх довго не погріли”, – розказала пані Наталія.

Погода під час відкриття різко зіпсувалася і з неба пішов проливний дощ, але всі діти стояли на площі перед школою. Аж поки не почалася справжня злива, доти дітей не запустили до школи.

Відкриття пам`ятних дошок відбулося в рамках реалізації міської програми “Івано-Франківськ – місто героїв”.
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0