Івано-Франківськ - місто героїв

Франківському бійцю, якого вбив снайпер на фронті, Віталію Козаку відкрили анотаційну дошку

Середа, 25 жовтня 2017
Франківському бійцю, якого вбив снайпер на фронті, Віталію Козаку відкрили анотаційну дошку
13 жовтня 2017 року на фасаді школи №28 відкрили анотаційну дошку старшому розвіднику-радіотелеграфісту 93-ї окремої механізованої бригади Віталію Козаку.

"Він подзвонив мамі з фронту й сказав, що йому дають відпустку й вже через кілька днів він буде вдома. Того ж дня куля московського снайпера назавжди закрила очі молодого бійця. На жаль, ми вже звикли до війни, до щоденних смертей та втрат. Такі пам’ятки ми встановлюємо не для полеглих хлопців, а для тих, хто залишився жити. Щоб вони пам’ятали тих, хто віддав життя за можливість для нас жити у місті, де не стріляють гармати, а в небі не літають ворожі літаки. Герої не вмирають!", – розповідає міський голова Руслан Марцінків.

До слова, пам’ятний знак встановлено в рамках програми “Івано-Франківськ-місто героїв”. Це вже 20 знак загиблому воїну АТО в Івано-Франківську.
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0