Івано-Франківськ - місто героїв

Олег Басараб

Олег Басараб
Олег Басараб народився 8 вересня 1977 року в місті Івано-Франківську.

У 1983 році пішов у перший клас середньої школи № 16, де закінчив 9 класів у 1992 році.

У цьому році він поступив на навчання в училище № 15 за спеціальністю «слюсар по ремонту автомобілів». Ще в шкільні роки Олег займався плаванням, єдиноборством «Ушу» і захоплювався технікою, автомобілями, через що і хотів учитись у цьому училищі.

Олег ріс дуже спокійним та доброзичливим юнаком, у сім`ї із ним ніколи не виникало проблем чи непорозумінь.

У 1995 році Олег закінчив навчатися в училищі,отримав диплом та посвідчення водія. У цьому ж році його призвали на службу в Українську армію у місто Луцьк в інженерні війська по обслуговуванню літаків.

В 1997 році Олег Басараб завершив строкову службу в армії та був демобілізований у званні сержанта.

Після служби в армії Олег не вдалось одразу влаштуватись на роботу за здобутою спеціальністю, а тому він пішов працювати у кафе офіціантом і дуже хотів поступити на навчання в спеціалізований технікум. Проте вступити на навчання йому не вдалось і у важкі часи він змушений був поїхати працювати за межі країни, де і працював декілька наступних років.

Після повернення в Україну Олег влаштувався на хорошу роботу на Виробниче об`єднання «Карпати», звідки у розпалі війни його мобілізували до лав Збройних Сил України.

А зоні проведення антитерористичної операції Олег Басараб служив у військовій частині польова пошта 130892, яка дислоковувалась поряд селища міського типу Очеретине, що у Донецькій області.

Олег помер 20.09.2015 року в результаті травми, одержаної в результаті нещасного випадку під час проходження військової служби.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0