Івано-Франківськ - місто героїв

До Дня українського добровольця відкрили анотаційну дошку учаснику АТО Олегу Басарабу

Середа, 14 березня 2018
До Дня українського добровольця відкрили анотаційну дошку учаснику АТО Олегу Басарабу

В Івано-Франківьку відкрили пам`ятну анотаційну дошку випускнику загальноосвітньої школи № 16, учаснику АТО Олегу Басарабу

Олег Басараб народився 8 вересня 1977 року в місті Івано-Франківську. У 1983 році пішов у перший клас середньої школи № 16, де закінчив 9 класів у 1992 році. В 1997 році Олег Басараб завершив строкову службу в армії та був демобілізований у званні сержанта. У розпалі війни його мобілізували до лав Збройних Сил України. А зоні проведення антитерористичної операції Олег Басараб служив у військовій частині польова пошта 130892, яка дислоковувалась поряд селища міського типу Очеретине, що у Донецькій області.

Олег помер 20.09.2015 року в результаті травми, одержаної в результаті нещасного випадку під час проходження військової служби.

В День українського добровольця з ініціативи міської влади Івано-Франківська відбувся захід відкриття та освячення пам`ятної дошки. Присутня на заході секретар Івано-Франківської міської ради Оксана Савчук зазначила, що подібні дошки встановлюються саме на стінах навчальних закладів, де вчились такі визначні постаті, щоб виховувати у дітях патріотизм і щоб люди не забували про бойові дії, які зараз проходять у зоні АТО.
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0