Івано-Франківськ - місто героїв

Вшананували пам`ять видатного хірурга

Вівторок, 23 квітня 2019
Вшананували пам`ять видатного хірурга
В Івано-Франківську відкрила анотаційну дошку Заслуженому лікарю України, хірургу-новатору Сергію Кахно.

Поруч будинку в якому свого часу проживав Сергій Анатолійович Кахно сьогодні зібралось чимало людей - рідні, друзі, колеги, небайдужі люди які завдячують своїм здоров`ям відомому лікарю.

Кахно Сергій Анатолійович народився 20 квітня 1948 року в м. Станіславів (сьогодні Івано-Франківськ). Зростав працелюбним та спраглим до знань юнаком. Успішно завершивчи навчання у школі вступив до Івано-Франківського державного медичного інституту, навчання у якому закінчив у 1973 році. Після навчання в університеті – однозначним стало питання вступу до аспірантури. Перші наукові досягнення Сергій Анатолійович зробив саме під час навчання на аспірантурі в Івано-Франківськом медичному інституті при кафедрі топографічної анатомії та оперативної хірургії. В 1976 році закінчив аспірантуру з цього часу і до 1981 року працює асистентом кафедри загальної хірургії університету.

З 1984 року по 1986 року Сергій Кахно виконував державну місію в Народній республіці Ангола, за що нагороджений почесною грамотою генерального консула в м. Лобіта і похвальним листом муніципального госпіталю в м. Лобіту.

З 1986 року по 1993 рік - Сергій Анатолійович завідуючий хірургічним відділенням в Івано-Франківській міській лікарні № 1. З 1993 року – головний хірург управління охорони здоров`я при Івано-Франківській ОДА. Прийняв присягу державного службовця.

В 1993 році Сергій Кахно провів першу в Івано-Франківській області малоінвазивну лапароскопічну операцію – холецистектомію. Для нашої області це було справжнім проривом, адже вперше хірург виконав складне оперативне втручання без розрізу живота. За свою новаторську діяльність Сергій Кахно мав 17 свідоцтв про впровадження раціоналізаторських пропозицій.

В 1998 році указом Президента України за вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров`я, за впровадження сучасних методів діагностики і лікування та за високий професіоналізм Сергію Кахно присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України».

З 2005 року Сергій Кахно працював завідуючим відділення малоінвазивної та пластичної хірургій Калуської центральної районної лікарні.
Помер Сергій Кахно 16 липня 2016 року.
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0