Івано-Франківськ - місто героїв

В пам`ять про захисника України Віталія Василика!

Вівторок, 23 серпня 2022
В пам`ять про захисника України Віталія Василика!
Наше життя вже ніколи не стане таким, як було раніше. 24 лютого, день, що змінив нас. День, який триває до сьогодні. День, що дав зрозуміти – немає нічого важливішого за мирне небо та живих і здорових рідних поруч.

Саме 24 лютого розпочалось повномасштабне вторгнення, і задля збереження та відвоювання «свого», багато хто без вагань вирішив піти на захист держави

Кращі сини й дочки України хоробро й без зволікань стали на захист рідної землі. Від так, очікувана ворогом триденна операція перетворилася вже на шестимісячну війну! Війну, яка на жаль забирає життя у хоробрих воїнів та захисників України.  

Сьогодні незвичайний день, адже вся країна відзначає День Державного Прапора України. Саме тому сьогодні в Івано-Франківську в рамках програми "Івано-Франківськ – місто героїв" відкрили та освятили анотаційну дошку на фасаді Ліцей 18 Івано-Франківської міської ради Герою України – Віталію Василику, старшому солдату ЗСУ. 

Василик Віталій Володимирович народився 30 травня 1985 р. в м. Івано - Франківську. В 1992 р. пішов навчатись до СЗШ 18, в якій провчився 8 років, після закінчення школи вступив до ВПУ 13.  

Закінчивши навчання, пішов до лав Збройних Сил України де прослужив 1 рік. Після армії працював, а коли в 2014 р. росія порушила наш суверенітет, то без вагань пішов служити в АТО, де пробув з 2015-2016 р., був учасником бойових дій, за що отримав нагороди.  

Повернувшись додому, жив звичним життям, допоки не розпочалось повномасштабне вторгнення росії в Україну. Не задумуючись, Віталій пішов на фронт добровольцем, де був пліч-о-пліч з бойовими побратимами на захисті нашої держави. 25 березня сталося непоправне, Віталій загинув під Бахмутом. 

Сьогодні ми вшановували  пам'ять хороброго захисника, що ціною власного життя у перші дні став на захисті України, – Вiталiя Василика.  
Допоки ми живі – житиме пам'ять про наших героїв. Василик Віталій, з меморіальної дошки пам'яті щодня зустрічатиме поглядом учнiв та працівників ліцею, нагадуватиме кожному з нас, що він поклав життя, аби ми жили в мирній, квітучій Україні.
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0