Ivano-Frankivsk - city of heroes

Михайло Неспяк

Михайло Неспяк
Михайло Неспяк народився в м.Івано-Франківську 26 жовтня 1989р. Шкільні роки провів у м.Бурштині, де закінчив гімназію. Продовжив навчання в Івано-Франківському  коледжі фізичного виховання, здобув вищу освіту в Прикарпатському університеті імені В.Стефаника. Розпочав свою трудову діяльність як викладач фізичного виховання в Івано-Франківському фаховому коледжі технологій та бізнесу. Деякий час працював викладачем фізкультури у Бурштинському торговельно-економічному  коледжі, у реабілітаційному центрі «Довір’я». Часто у літній період був вихователем у таборі «Молода гвардія» та керівником молодіжного табору «Буковель». 

У 2015 р. був учасником бойових дій  на Донбасі, під Волновахою. Після повернення з АТО продовжив викладацьку діяльність та одружився. У 2017 р. у нього з дружиною Оленою народився син  Матвій. 

Михайло завжди брав активну участь у громадському житті Івано-Франківська, був успішним гравцем футбольних команд – учасників АТО «Прикарпаття АТО» та «Металіст» Опришівці. У житті він був хорошим викладачем, прикладом для студентів і колег, вірним християнином, зразковим сім’янином, люблячим чоловіком і батьком, Людиною з великим серцем. У вільний час займався бджільництвом, посадив та доглядав улюблений сад, черпав сили й енергію від тісного зв’язку з природою.

Одразу у перші дні війни , 2 березня 2022 року, Михайло пішов у Збройні сили України, щоб знову захищати рідну землю від російського агресора, а 7 березня у їхній сім’ї народився другий син – Методій, який так і не побачив батька. Виконуючи бойове завдання , Михайло з побратимами 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади потрапили під мінометний і танковий обстріл, у якому отримав несумісне з життям осколкове поранення. Загинув Герой 2 липня 2022 року неподалік села Миколаївка Луганської області.

Неспяк Михайло був справжнім чоловіком і захисником як своєї сім’ї, так й українського  народу, усміхненою і привітною Людиною, готовою прийти на допомогу кожному. Він був справжнім патріотом, який любив Україну і захищав її до останнього подиху. Його життя обірвалося , але пам'ять про нього завжди житиме у наших серцях. Хай щасливою буде душа нашого Героя  Михайла у вічності. 

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0