Івано-Франківськ - місто героїв

Михайло Неспяк - викладач коледжу, що став на захисті України

Середа, 26 жовтня 2022
Михайло Неспяк - викладач коледжу, що став на захисті України
Про втрати завжди говорити важко і боляче, але коли із життя ідуть молоді люди, то говорити важко і боляче вдвічі.

Сьогодні на фасаді фахового коледжу технологій та бізнесу з’явиться пам’ятна дошка, яка буде нагадувати нам про війну, про смерть, про материнське і людське горе…

Сьогодні в Івано-Франківську відбулось відкриття та посвячення пам‘ятної дошки Михайлові Неспяку — захиснику України солдату 10 Гірсько- Штурмова Бригада, який героїчно загинув на Луганщині, захищаючи нашу державу від ворога.

Анотаційна дошка встановлена на стіні Івано-Франківський фаховий коледж технологій та бізнесу, де Михайло раніше викладав фізичне виховання.

Одразу у перші дні війни , 2 березня 2022 року, Михайло пішов у Збройні сили України, щоб знову захищати рідну землю від російського агресора, а 7 березня у їхній сім’ї народився другий син – Методій, який так і не побачив батька. Виконуючи бойове завдання, Михайло з побратимами 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади потрапили під мінометний і танковий обстріл, у якому отримав несумісне з життям осколкове поранення. Загинув Герой 2 липня 2022 року неподалік села Миколаївка Луганської області.

Неспяк Михайло був справжнім чоловіком і захисником як своєї сім’ї, так й українського народу, усміхненою і привітною Людиною, готовою прийти на допомогу кожному. Він був справжнім патріотом, який любив Україну і захищав її до останнього подиху. Його життя обірвалося , але пам'ять про нього завжди житиме у наших серцях. Хай щасливою буде душа нашого Героя  Михайла у вічності. 

Царство Небесне герою.

Свіча пам‘яті назавжди горітиме у наших серцях!
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0