Ivano-Frankivsk - city of heroes

Віталій Кадол

Віталій Кадол
Кадол Віталій Віталійович, молодший лейтенант, командир гірсько-штурмового взводу 10 ОГШБр, позивний “Хом’як”,загинув 15 жовтня 2022р,під час виконання бойового завдання в н.п.Спірне, Бахмутського району.

Віталій народився 26 вересня 1990р., у м.Івано-Франківськ. З 1997 по 2007рр.навчася у школі №13.Після закінчення школи,у 2007р. вступив до Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. З 2009 по 2011р. пройшов навчання на військовій кафедрі ІФНТУНГ, де отримав звання молодшого лейтенанта. Віталій був чесним та відкритим у спілкуванні, цінував дружбу та відстоював правоту, що і допомогло під час навчання,знайти друзів на життя. 

В юності захоплювався футболом, був активістом молодіжної скаутської організації “ПЛАСТ”, та був учасником музичного гурту.

На роботі, міг знайти спільну мову з кожним,користувався повагою серед колег.

В червні 2022р,вступив до лав ЗСУ, у складі 10 ОГШБр., а в кінці вересня був призначений командиром взводу 108 батальйону. Був надзвичайно мужньою,сміливою та відповідальною людиною. Неодноразоо повторював,хто захистить Батьківщину,як не ми. Ми повинні захистити свої сім’ї.

Віталій прожив у шлюбі 6років,з коханою дружиною Юліаною. В сім’ї народився синочок, Павло. Був найкращим чоловіком та батьком. Шалено любив життя.

Віталій був людиною, про яку всі згадують з теплом та посмішкою на обличчі,бо і сам Віталій за життя завжди був таким — усміхненим, життєлюбним, креативним, повним енергії і сили,змінювати світ на краще.

Ціною свого життя,захищав кожного з нас, нашу землю, наших дітей.

Поховний, Віталій, на Алеї Слави міського кладовища Івано-Франківська, у селі Чукалівка, Тисменицького району, Івано-Франківської області.