Івано-Франківськ - місто героїв

На фасаді Ліцей № 13 Івано-Франківської міської ради відкрили та освятили анотаційні дошки трьом захисникам

Понеділок, 27 лютого 2023
На фасаді Ліцей № 13 Івано-Франківської міської ради відкрили та освятили анотаційні дошки трьом захисникам
На фасаді Ліцей № 13 Івано-Франківської міської ради відкрили та освятили анотаційні дошки трьом Героям України, які віддали своє життя  за волю і незалежність нашої держави, Віталію Кадолу, Степану Дутчаку, Артуру Грималюку!

КАДОЛ ВІТАЛІЙ народився 26 вересня 1990р.

Захисник України, молодший лейтенант, командир гірсько-штурмового взводу 10 окрема гірсько-штурмова бригада «Едельвейс».

Загинув 15 жовтня 2022р, під час виконання бойового завдання в н.п.Спірне, Бахмутського району. Похований, Віталій, на Алеї Слави міського кладовища Івано-Франківська, у селі Чукалівка, Тисменицького району, Івано-Франківської області.

ДУТЧАК СТЕПАН народився 17 січня 1978р. в м. Івано-Франківськ. Захисник України, механік-водій 1-ї механізованої роти, 1-го механізованого батальйону.

Загинув в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання поблизу н.п. Снігурівка Баштанського р-ну, Миколаївської області.

Нагороджений орденом «За мужність» 1 ступеня (посмертно).

ГРИМАЛЮК АРТУР народився 5 квітня 1989 року в місті Івано-Франківськ.

Захисник України, солдат ЗСУ, стрілець 1-го стрілецького відділення 2 стрілецього взводу 3-ї стрілецької роти.

Загинув внаслідок артилерійського обстрілку російськими окупантами поблизу міста Гуляйполе Запорізької області.

Їхній подвиг не буде забутий! Їхня жертва не буде марною! Українці ніколи не схилять голови перед окупантом. Ми будемо мститися за кожну краплину крові, за кожну сльозу, за кожен клаптик нашої землі. 

І ми неодмінно переможемо, а наші полеглі хлопці, наша небесна армія, допоможе нам із Божого царства! Слава героям! Слава Україні!