Ivano-Frankivsk - city of heroes

Мар`ян Орищук

Мар`ян Орищук
Орищук Мар’ян Андрійович народився 18 лютого 1998 року в місті Івано-Франківськ.

Дитинство проходило в рідному селі Тязів. Він був непосидючим хлопчиком, завжди брав участь у якихось пригодах. З 2004 року пішов до першого класу Івано-Франківської школи №19. Навчання проходило в школі до 7 класу. Опісля Мар’ян поступив в ліцей для обдарованих дітей, де провчився 2 роки. Після чого поступив у вище професійне училище СОТ13 (Івано-Франківське вище професійне училище сервісного обслуговування техніки).

Після училища Мар’ян поступив до Івано-Франківського національно технічного університету нафти і газу. Після закінчення навчання пішов на працювати в службу охорони. У квітні 2018 року він пішов до армії, де прослужив півтора роки.

Після служби Мар’ян пішов працювати в компанію інтернет провайдера «Ютім». 

24 лютого 2022 року, після того, як пролунала перша тривога, Мар’ян не вагаючись, зібрав свої речі та пішов служити народу України, боронити рідну землю та рідних від загарбників. Він йшов з мужністю та відвагою, запевняючи, що все буде добре. Служив старшим солдатом у військовій частині 1241 Національної Гвардії України.

На 12-му місяці служби несподівано і швидко обірвалося його молоде життя від артилерійського обстрілу в Луганській області.

Мар’ян завжди виділявся своєю яскравою зовнішністю і харизмою. Він був максимально доброю, чуйною та справедливою людиною. Був люблячим сином, розуміючим братом, коханим хлопцем та вірним другом для своїх близьких.