Ivano-Frankivsk - city of heroes

Денис Болтян був професійним військовим, сержант 109 батальйону 10-ї ОГШБ

Friday, 24 March 2023
Денис Болтян був професійним військовим, сержант 109 батальйону 10-ї ОГШБ
В Івано-Франківську, на фасаді Драгомирчанської гімназії, відкрили чергову меморіальну дошку пам'яті загиблого захисника - Дениса Болтяна.

Денис Болтян був професійним військовим, сержант 109 батальйону 10 окрема гірсько-штурмова бригада «Едельвейс». З перших днів війни він стояв на захисті української столиці - міста Київ. 

7 березня 2022 року в населеному пункті Слобода-Кухарська, Київської області, під час штурму окупантів він вміло командував взводом військовослужбовців та наніс значного вогневого ураження ворогу, чим забезпечив відбиття його наступу. На жаль, під час бою Денис отримав поранення несумісні з життям.

Хоча Денис і не був уродженцем села Драгомирчани, його тут добре пам'ятають, тут живе його сім'я, дружина Ірина, у гімназії навчається його донечка Марічка. Тут він планував своє щасливе життя...

Івано-Франківська міська громада втратила чимало прекрасних і світлих людей, які віддали своє життя на захисті України. Ми всіх їх будемо пам'ятати і разом будемо шанувати пам'ять про кожного захисника України.

Слава Україні! Героям слава!