Івано-Франківськ - місто героїв

Пам'яті трох Захисників України з села Черніїв - Василя Кіндрата, Володимира Круліва та Дмитра Кіндрата

Середа, 3 травня 2023
Пам'яті трох Захисників України з села Черніїв -  Василя Кіндрата, Володимира Круліва та Дмитра Кіндрата
На фасаді Черніївський ліцей, відкрили та освятили анотаційні дошки трьом полеглим захисникам, які віддали своє життя за волю і незалежність нашої держави, Володимиру Круліву, Дмитру Кіндрату та Василю Кіндрату. 

КРУЛІВ Володимир народився 13 жовтня 1978 у с. Чернієві.
З початком відкритого російського вторгнення мобілізований до Збройних сил України. Вояк військової частини А 7091, 2 рота, 2 взвод, 3 відділення.
Загинув 2 травня 2022 на Харківщині, захищаючи Батьківщину від російської агресії.

КІНДРАТ Василь народився 26 травня 1970р. в с. Братківці. По закінченню училища пішов служити в армію, де згодом був направлений в гарячі точки в Абхазії. 
З перших днів повномасштабної війни росії проти України Василь став на захист Батьківщини та мужньо боровся за її Незалежність.
9 червня 2022 р. Василь загинув в наслідок артилерійського обстрілу в с.Спірне Донецької області . 
Василь був нагороджений орденом «За мужність» 3 ступеня

КІНДРАТ Дмитро народився 21 жовтня 1997 року. Проживав у селі Черніїів. У 2016 році вступив у лави ЗСУ, добровольцем. Від початку служби воював на сході України, був учасником АТО/ООС. З перших днів повномаштабного вторгнення відбивав атаку московсього окупанта в 14-й окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого. Ворожа орда забрала життя 24-річного Дмитра в Донецьку у н.п. Яковлівка 18 травня 2022 року.
Нагороджений Орденом «За мужність III ступеня Указом Президента України від 30.06.2022 року. Похований в селі Черніїі на Алеї Слави.

Допоки ми живі - житиме пам’ять про наших героїв. Володимир Крулів, Василь Кіндрат та Дмитро Кіндрат з цих пам’ятних таблиць щодня зустрічатимуть і проводжатимуть поглядом учнів та працівників ліцею, будуть нагадувати кожному з нас, що вони поклали життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні та виховували істинних патріотів своєї держави.

Слава Україні!

Героям Слава!
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0