Івано-Франківськ - місто героїв

Микола Черевко

Микола Черевко
Микола Черевко народився 05.09.1973р. в м. Івано-Франківськ, вчився в ЗОШ № 5 (зараз ліцей), з першого по випускний клас, вчився дуже добре, паралельно закінчив на «відмінно» художню школу, поступив на навчання в інститут Нафти і газу, але після другого курсу зрозумів, що це не його призвання і залишив навчання.

Одружився. В шлюбі народилося двоє дівчат, які теж вчилися в цій школі.

Микола відслужив півтора роки строкової служби, а потім працював на різних роботах аби забезпечити родину, з роками дуже шкодував, що не закінчив вищу освіту.

Микола дуже любив малювати, богато виконував замовлень на оздоблення кафе і ресторанів, домівок, але не зберелися його роботи, крім того він з друзями займалися облаштуванням камінів в приватних будинках, він створив модель каміну в старовинному стилі, аби потім використовувати її як шатрицю, але не судилось... В 2015 р. служив в АТО, тому без коливань рушив захищати рідну землю вдруге , 80 бригата ДШ, друга рота стала для нього, сім’єю, де побратими глибоко поважали і слухалися його.

Не моючи військової освіти, йому довірили життя інших, в якості старшого сержанта він мав забезпечувати своїх людей і зброєю і боєкомплектом і їжею і слідкувати за їх психологічним станом. Після поранення він швидко повертався до своїх побратимів.

Загинув Микола 25.01.2023 під Краматорськом.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0