Івано-Франківськ - місто героїв

Дмитро Горбейчук

Дмитро Горбейчук
Дмитро Горбейчук уродженець села Тисменичани Івано-Франківської області. Закінчив в селі школу, займався будівельними роботами, любив ремонтувати техніку і завжди був готовий допомогти кожному. У 2014 році Дмитро пішов боронити нашу країну від російського ворога, був у найгарячіших точках Донбасу, пройшов пекло Дебальцево.

За вивезення поранених під обстрілами в Нікішиному Дмитро був нагороджений Орденом « За мужність» ІІІ ступеня.

На початку повномасштабного вторгнення він знову став на захист нашої держави. Брав участь у боях за Запорізьку область,визволення Херсонщини, обороні Соледару на Донеччині. 

У травні 2022 року солдат Дмитро Горбейчук був нагороджений медаллю « За військову службу Україні»

Герой, воїн,захисник, прекрасний син, брат, чудовий чоловік і татусь. Він був справжнім патріотом України,незламним Воїном , який боронив її суверенітет стільки, скільки мав сили ,захищав рідне. Адже у нього прекрасна дружина, донечка Даринка і синочок Павлик, якому тільки  за декілька днів виповниться рочок.

Жорстока рука війни обірвала все. Дмитро віддав найдорожче – власне життя за вільне майбутнє кожного з нас. Мати і всі , хто знав цю неймовірно добру людину сумують і моляться за душу Героя.

Дмитро Горбейчук , позивний « Чих – пих» загинув19 грудня 2022 року  біля населеного пункту Яковлівка Донецької області.

Воїну було 39. 
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0