Івано-Франківськ - місто героїв

На фасаді Ліцей 6 імені Івана Ревчука відкрили анотаційну дошку Захиснику України Роману Мельниковичу

Вівторок, 7 листопада 2023
На фасаді Ліцей 6 імені Івана Ревчука відкрили анотаційну дошку Захиснику України Роману Мельниковичу
Це вже третя пам`ятна дошка загиблим Захисникам України на фасаді навчального закладу.

Роман Мельникович народився 27 серпня 1986 р. в Івано-Франківську. Навчався тут, в школі № 6 імені Івана Ревчука. Закінчивши школу поступив вчитись на столяра.

Військову службу проходив у Хмельницькій області. Після військової служби пішов працювати. Він завжди любив рух, кермо, дорогу. Тому переважно працював водієм. Одна з таких робіт була на Івано-Франківському хлібокомбінаті, де і познайомився з майбутньою дружиною.

В 2013 році одружився. Став важливою підтримкою для дружини Тетяни. В 2015 році у сім`ї народилась донечка Вікторія. Жили добре та спокійно допоки не почалось повномасштабне вторгнення росії.

Сім`ї Роман сказав, що ховатись від армії не збирається, і якщо призвуть, то піде обов'язково. 28 серпня 2022 року він став на захист України.

Загинув Роман 12 листопада 2022р. біля населеного пункту Новомихайлівка на Донеччині.

Вічна пам`ять Захиснику України!
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0