Івано-Франківськ - місто героїв

На фасаді ліцею №18 відбулось відкриття ще двох анотаційних дощок загиблим захисникам України - Андрію Клюбі та Тарасу Баторику!

Середа, 6 грудня 2023
На фасаді ліцею №18 відбулось відкриття ще двох анотаційних дощок загиблим захисникам України - Андрію Клюбі та Тарасу Баторику!
Вони віддали своє життя за незалежність та безпеку нашої держави. Сьогодні, у День Збройних сил, разом шануємо їхню велич і складаємо квіти до їхніх анотаційних дощок, визнаючи їхню невимовну жертву за нашу Батьківщину!

Андрій Клюба боронив Батьківщину у 102 бригаді 78 батальйону в Дніпропетровській та Запорізькій областях на посаді кулеметника.

17 квітня 2023 року загинув за Україну виконуючи бойове завдання в Запорізькій області - підірвавшись  на мінно вибуховому пристрої.

Тарас Баторик, стрілець 201 батальйону 102 бригади, мобілізований у грудні 2022 року, загинув 18 січня 2023 року під час бойового чергування в Донецькій області, отримавши несумісне з життям осколкове поранення.

Вічна слава полеглим Героям!

Нехай їхні душі спочивають у вічному спокої.
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0