Івано-Франківськ - місто героїв

На фасаді ліцею №1 відкрили дві анотаційні дошки для героїв - Олександру Єремягіну та Віталію Мазуру.

Четвер, 14 грудня 2023
На фасаді ліцею №1 відкрили дві анотаційні дошки для героїв - Олександру Єремягіну та Віталію Мазуру.
На анотаційних дошках ви знайдете не лише їхні імена, але й віддані серця, мрії та надії, які супроводжували цих великих героїв на шляху служіння Батьківщині. Ці дошки — не просто відзнака, вони є способом навічно зафіксувати в пам'яті нашу величну повагу і вдячність.
Олександр Сергійович Єремягін - головний сержант 1 десантно-штурмувого взводу 4 десантно-штурмової роти 2 десантно-штурмового батальйону 80-ї окремої ДШБ Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Він завжди вірив у принцип "Ніхто крім нас!".
Боронив та захищав нашу землю в складі 80-ї ДШВ та в найгарячіших точках бойових дій, включаючи Миколаїв, Херсон, Харків, Лисичанськ і Донецьку область. 
14 грудня 2022 року внаслідок ушкодження від вибухів та осколків під час військових дій поблизу Торського, Крематорського району Донецької області, герой загинув...
Мазур Віталій Анатолійович - був командиром взводу. До війни був приватним підприємцем в Івано-франківську, мав власний бізнес зі садово-городнім інвентарем.
На війну пішов, отримавши повістку 26 жовтня 2022р., одразу на нульову позицію. Загинув 10 травня 2023р. біля м. Бахмут, Донецької області потрапивши під прямий артилерійський обстріл противника. 
Сьогодні ми не лише вшанували пам'ять героїв, а й знову нагадали собі про ціну війни та втрат. Олександр Єремягін та Віталій Мазур, які віддали своє життя, залишають за собою біль...
Кожен слід на дошці — це нагадування про те, як кожен герой приніс жертву заради нашої свободи.
ВІЧНА СЛАВА ПОЛЕГЛИМ ГЕРОЯМ!!!
Нехай їхні душі відпочивають у вічному спокої. 

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0