Івано-Франківськ - місто героїв

Герої не вмирають!

Четвер, 8 лютого 2024
Герої не вмирають!
Сьогодні, 08 лютого, відбулося відкриття анотаційних дощок - Віталію Дутчаку, Олегу Дзюбці, Богдану Долішньому!

Дутчак Віталій в серпні 2022 року вступив добровольцем до складу 102 окремої бригади територіальної оборони. Захищав Батьківщину на Запорізькому напрямку в районі населеного пункту Гуляйполе. Віталій проявив себе справжнім воїном, людиною слова, зразком незламності та міцності духу. Вже через декілька місяців служби став на посаду командир роти та звання Капітана. За час служби був нагороджений відзнаками: «За бойову звитягу», «За честь і звитягу» та почесним нагрудним знаком Головокомандувача Збройних Сил України «Срібний хрест».  

Все своє життя Віталій був гідним прикладом для оточуючих. Загинув 6 квітня 2023 року внаслідок ворожого авіаудару в районі населеного пункту Гуляйполе, Пологівського району, Запорізької області.

Долішній Богдан пішов добровольцем захищати свою Батьківщину. 03 квітня 2022 розпочав навчання в рідному місті у складі військової частини А7091 та став головним сержантом-командиром 1 кулеметного відділення кулеметного взводу 2 стрілецької роти військової частини А7091. Через деякий час, поїхав на навчання у місто Львів, після чого,  розпочалась серйозна служба в місті Харків, точніше в області. Перебував він там половину служби також там получив нагороду «за особливу службу 3 ступеня», а згодом поміняли локацію на Донецьку область с.Колодязь. 03 березня 2023 неподалік  села Невське Луганської області під час виконання військових обов’язків Богдан трагічно та героїчно загинув.

Після смерті сім’ю нагородили нагородою Богдана відзнакою посмертно за честь і звитягу!

Дзюбка Олег служив у 109-му батальйоні 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Обіймав посаду старшого стрільця.
Він був дуже позитивною людиною, завжди була посмішка на обличчі. Він був дуже сміливим, його не зламало жодне поранення, він щоразу знову йшов у бій».

Загинув Олег 17 лютого 2023 року у бою з окупантами біля села Роздолівка Донецької області.
Поховали захисника на Алеї Слави в селі Чукалівка на Івано-Франківщині. 

Володимир Дутчак, Віталій Мерінов, Олександр Талімонов, Ярослав Ксьонжик, Віталій Дутчак, Богдан Долішній, Олег Дзюбка - їхні душі спочивають у вічному спокої, а вони, як справжні герої, залишаються живими в наших серцях та пам'яті. 
Вічна слава полеглим Героям! 
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0