Івано-Франківськ - місто героїв

Залізничник, що став на захист України!

Середа, 27 березня 2024
Залізничник, що став на захист України!

Ще одна анотаційна дошка зʼявилась у Івано-Франківську. Присвячена вона Захиснику - Миколі Венгринюку.


Сьогодні згадуємо Миколу Венгренюка, як Героя, який боровся і віддав життя за долю України і наше майбутнє, як людину, яка першої днини війни, того страшного ранку 24 лютого 2022 року, зробила гідний вчинок: не побоявшись, поїхала до військкомату, щоб добровольцем піти на фронт.


Микола Венгринюк понад 30 років працював на посаді провідника пасажирських вагонів Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia. Проте у найтяжчий час для України взяв до рук зброю та став на її захист!


Герой служив у Національна гвардія України в місті Слов’янську Донецької області старшим солдатом, стрільцем. Загинув 01 березня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Кузьмине, що в районі Кремінної Луганської області. Внаслідок ворожого мінометного обстрілу отримав поранення, несумісні з життям.  Посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.


Вічна памʼять та слава полеглим Героям! 

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0